Cevizli Evden Eve Nakliyat

Cevizli Evden Eve Nakliyat

Cevizli Evden Eve Nakliyat İlk Adım Ekspertiz
Evinize gelen ücretsiz ekspertiz hizmetlerinde, öncelikle eşyalarınız için gerekli olan kapalı kasa araç tespit edilir. Bu nedenle, bütün eşyalarınız kontrol edilir. En uygun kapalı kasa araç tespit edildikten sonra, gerekli olan paketleme işlemi için, paket ve eleman tespiti yapılır. Balkon veya pencereler kontrol edilerek, asansör için en uygun yer seçilir.

Uygun yer seçimi için öncelikle, önü boş balkon veya pencere tespit edilir. Cevizli evden eve nakliyat eşyaların indirilmesinde veya paketlenmesinde çıkacak aksaklıklar tespit edilerek, taşıma işleminden önce gerekli tedbirler alınır. Son olarak, ücret konusunda anlaşma sağlanır ve eşyalar fotoğraflanarak sigortalanır.

Cevizli Evden Eve Nakliyat Firması Önemli Aşama Paketleme

En önemli aşama olan paketleme, uzman elemanlar tarafından titizlikle yapılmaktadır. Bu çalışmada dikkat edilecek husus, hassas ve kırılgan eşyalar için özel paketlerin tercih edilmesidir. İçi köpüklü ve balonlu naylonlu kutular temin edilir ve bu işte uzman olan elemanlar tarafından en güvenli bir şekilde paketlenir. Büyük ve dirençli eşyalar ise jelatinle kaplanır. Dış etkenlerden en iyi şekilde korunacak şekilde paketlenir ve taşıma asansöründen indirilmek üzere en uygun yerlere konur.

Cevizli Evden Eve Nakliye Asansör  ve Kapalı Kasa Araç Faktörü 

Hızlı ve güvenli bir şekilde evden eve nakliyat işleminde, hiç kuşkusuz, asansörün büyük bir rolü vardır. Eşyaların ineceği pencere önüne, iç içe olan raylar, otomatik olarak uzatılır ve duvara dayandırılır. Sağlamlığı test edildikten sonra, öncelikle büyük eşyalar kapalı kasa araçlara indirilir.

Cevizli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kapalı kasa araçlar da, asansör aracına en iyi şekilde yanaştırılır. Hassas ve kırılabilen eşyalar ise, en son indirilir ve en güvenli yere konur. Böylece eşyalarınızın zarar görmesi engellenir.İşinde uzman elemanlar, profesyonel çalışma sistemlerle, yükledikleri eşyaları, titizlikle yen adrese, asansör kullanarak indirirler. Ev içerisinde, eşya yerleştirmek için özel bayan elemanlar tedarik edilebilmektedir.

İletişim
  • Kutsi Tecer Sokak No:30
    Küçükyalı /ISTANBUL
  • 0216 388 67 23
  • 0505 638 77 75
  • eyupoglunakliye@hotmail.com