Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Kartal Asansörlü Taşımacılık olarak taşımacsını yapacağımız eşyaların sorun yaşanmadan yni adreslerini güvenli bir şekilde uaştırılması adına müşterimize karşı sorunluluklarımız gereği elimizden gelen gayreti gerektiği anlarda büyük özeveriş ve fedakarlıklarla yer,iine getirdik. Bu yüzden tüm çalışmalarımızda dünyada uygulanmaya başlayan tüm modern ve çağdaş çözümleri uyguluyor, yenilikçi bir firma olarak taşımacılık sistemlerini çok yakından takip ediyoruz. 
Son yıllarda sektörde yaşanan olumlu gelişmeler hizmet alan müşteri içinde doğru uygulayan firmayı tercih etmeleri halinde mutlu ve huzrulu bir nakliye süreci geçirmelerini sağlamaya başlamıştır.

Kendi Araçlarımızla verdiğimiz asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz, hem kendi firma bünyemizdeki araçlarımız ile hemde bu alanda eğitim almış olan, deneyimli ekiplerimizin görev aldığı bir hizmet kolumuzdur. Firmamıza ait olan taşımacılık asansörü ekiplerimiz tarafından hızla kurulmakta ve eşyalarınızın hem yüksek katlardan indirilmesi hem de yeni mekanınızda yüksek katlara çıkarılmasında asansör kullanılmaktadır.
 

İletişim
  • Kutsi Tecer Sokak No:30
    Küçükyalı /ISTANBUL
  • 0216 473 46 72
  • 0505 638 77 75
  • eyupoglunakliye@hotmail.com