Topselvi Evden Eve Nakliyat

Topselvi Evden Eve Nakliyat

Topselvi Evden Eve Nakliyat Müşteri Memnuniyeti
Alanında uzman ekibi ile sizlere 7/24 hizmet veren, güvenli ve kaliteli taşıma anlayışını ilke edinmiş, siz değerli müşterilerimizi yeni yaşam alanlarına taşırken de bu özveriyi gerçekleştirmekten mutluluk duyarız.

Topselvi Nakliyat Ekspertiz Kontrolü
Taşıyacağınız evinize davet ettiğiniz ekspertiz görevlimiz, eşyalarınızın hepsini gördükten sonra; taşıyacak aracın büyüklüğüne, elemanların listesine ve evinizdeki eşyaların sigorta bedelini raporlayacaktır. Eskpertiz kontrolü ücretsizdir.

Topselvi Evden Eve Nakliye Eşyaların Paketlenmesi

Konusunda uzman paketleme elemanları; eşyalarınızın kırılmadan ve hasar görmeden taşınması için önerilen en iyi paketleme şeklini tamamlayıp, uygun bir düzene bağlı kalarak araçlara yerleştirilir.
 

Topselvi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşyalarınızı taşıyacak araçlarımızın zemin yüzeyleri gerekli taşıma işlemi için uygun hale getirilmiş olup, numaralandırılmış ve hazırlanmış paketleri gerekli özen içerisinde yeni yaşam alanınıza güvenli bir şekilde teslim etmektedir.
 

Topselvi Ev Eşyası Depolama

Eşya Depolanması sırasında aşağıdaki işlemler gerçekleştirilir.Depolanacak olan bütün eşya ambalajlanır. Eşyanın sigortası yapılır. Depoya nakliyesi yapılır. Depo içinde ambalajlı bir şekilde bırakılır. Depolama işlemini sonlandırmak istediğinizde en az bir hafta öncesinden haber vermelisiniz.

Topselvi Ev Eşyası Ambalajlama

Ev Eşyası Paketleme, eşya taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir.Ambalajlama işinin kaliteli, ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.
 

İletişim
  • Kutsi Tecer Sokak No:30
    Küçükyalı /ISTANBUL
  • 0216 388 67 23
  • 0505 638 77 75
  • eyupoglunakliye@hotmail.com