Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Firmamız İstanbul Kartal merkezli hizmet veren ve müşterisine hep sunduğu hizmette kalitenin yanında fiyat avantajı sunan İstanbulun sektöründe hatırı sayılı başarılı hizmetin adresi olan kurumsal ve marka olmuş ender lider firmalardandır. Sunduğumuz hizmet markamızı yansıtmakta firma bünyesinde çalışan ekibimiz eğitim olarak en üst düzeyde bilgi sahibi elemanlardır. 

Eşyaların güvenli taşınmasında büyük bir öneme sahip olan tek şeyin eşyaların sağlıklı bir şekilde ambalajlanması olduğu, bu yüzden seçilecek malzemenin titizlikle seçilmesi gerektiği, ambalajlamayı gerçekleştirecek elemanların uzman olması gerektiği firmamızca bu hususta tüm gereksinimlere sahip olan bilgili yönetici kadromuzun olduğu bir gerçektir.

Şehiriçi Nakliyat hizmetini İstanbul gibi kalabalık bir şehirde sitresten uzak durarak kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek aşırı sabır ve uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız sektördeki geçmişinin uzun yıllara dayanması ve birçok hizmeti gerçekleştirerek edindiği tecrübe ile bu alanda lider konumda yerini almıştır.

İletişim
  • Kutsi Tecer Sokak No:30
    Küçükyalı /ISTANBUL
  • 0216 473 46 72
  • 0505 638 77 75
  • eyupoglunakliye@hotmail.com